Media | Materiały dla prasy

Informacje prasowe

Data: 29.09.2017
Autor: Kia Motors Polska

Takiej premiery Kia jeszcze nie miała!

 

 

Nieszablonowy ale skierowany do mas, ekologiczny, zaprojektowany w 100 proc. w technice komputerowej, z pełnym i nieograniczonym dostępem do internetu, napędzany pozytywną energią i dostępny na całym świecie. To kolejna w tym roku nowość spod znaku Kia. Tyle, że tym razem nie chodzi o samochód lecz o… bloga. Miło nam poinformować, że oficjalnie otwarta została KIAwiarnia.pl

 

Strona ma nie tylko przybliżać internautom produkty, historię i filozofię marki Kia, lecz również (a może przede wszystkim) służyć im poradami, zachęcać do aktywnego wypoczynku i być pewnego rodzaju czytelniczą rozrywką. Stawiamy na fakty, ale prezentowane w możliwie lekkiej i przyjemnej formie.

 

Obecnie na blogu jest osiem materiałów i zakładamy, że będzie ich przybywało w tempie 8-10 miesięcznie. Już teraz przeczytać można m.in. o karierze, jaką Kia zrobiła w wojsku oraz o trudnych początkach marki na europejskim rynku. Jest także relacja z „rozpakowania” pierwszego transportu Stingerów do Polski.

 

Od kuchni o KIAwiarnię dbał będzie Stanisław Tinger (S. Tinger) – człowiek o wielu talentach (także kulinarnym) i twarzach. Więcej (choć niewiele) na jego temat można przeczytać w zakładce „O mnie” na blogu. Zresztą opisywanie wszystkiego w tym miejscu nie ma sensu. Najlepiej zobaczyć samemu. Zapraszamy na KIAwiarnia.pl!