Media | Materiały dla prasy

Informacje prasowe

Data: 22.12.2016
Autor: Kia Motors Polska

Zapowiedź nowej Kia Picanto

 

Całkowicie Nowa Kia Picanto już niedługo ujrzy światło dzienne. Koreański producent jest przekonany, że jeden z najlepiej sprzedających się modeli na rynku globalnym jeszcze bardziej pomiesza szyki innym graczom w segmencie „A”.

 

Kia Motors Corporation opublikowała pierwsze szkice nowego Picanto. Dają one dość dobre pojęcie o tym, jak prezentować się będzie linia nadwozia tego samochodu. Trzecia generacja Picanto nabrała nowocześniejszego, odważniejszego i bardziej dojrzałego wyglądu. Nie da się ukryć, że nowe Picanto prezentuje się z jednej strony nowocześnie i dosyć dynamicznie, a z drugiej – elegancko i dyskretnie. Auto z pewnością będzie konkurencyjnym i bardzo groźnym graczem w popularnym segmencie „A”. Nowe Picanto będzie oferować swoim nabywcom szereg nowinek technologicznych i więcej możliwości indywidualizacji. Obok ekonomicznych jednostek napędowych wyróżniać się będzie intrygującą stylizacją karoserii, standardem wystroju wnętrza oraz wyposażeniem godnym samochodu wyższej klasy. Tym samym Kia Picanto utrzyma tradycyjną już reputację prawdziwie atrakcyjnej wartości dla nabywcy za godziwą cenę.

 

Więcej szczegółów dotyczących Picanto zostanie ujawnionych w styczniu . Oficjalna prezentacja Picanto nowej generacji odbędzie się podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie natomiast w Polsce auto pojawi się już w drugim kwartale 2017 roku.