Media | Materiały dla prasy

Informacje prasowe

Data: 26.10.2015
Autor: Kia Motors Polska

Specjalne zasady zakupu Kia dla różnych grup zawodowych.

Jesteś lekarzem? A może prawnikiem, nauczycielem akademickim, dziennikarzem, rolnikiem czy przedstawicielem innej grupy zawodowej?

Kia Motors Polska i powołana przez Konferencję Episkopatu Polski Spółka PPU Port zawarły porozumienie, na mocy którego osoby związane ze środowiskiem Kościoła Katolickiego mogą zakupić samochody marki Kia na specjalnych, bardzo preferencyjnych warunkach.

Najnowszy program o nazwie „ZIARNO” skierowany jest do księży, osób zakonnych ( zarówno ze zgromadzeń męskich jak i żeńskich), katechetów świeckich, Caritas Polska oraz wielu innych instytucji kościelnych, które mogą zaciągać zobowiązania we własnym imieniu i na własną rzecz (kurie biskupie, seminaria, domy rekolekcyjno-wypoczynkowe , radiostacje, wydawnictwa i media).

„ZIARNO” to szereg możliwości w osiąganiu specjalnych preferencji i korzyści związanych zarówno z zakupem samochodów marki Kia, jak również ich serwisem oraz zakupem części i akcesoriów. Oferta rabatowa dotyczy praktycznie całej gamy modelowej koreańskiego producenta począwszy od Picanto a skończywszy na Sorento. Rabat w programie „ZIARNO” udzielany jest na podstawie tabeli rabatowej. Upusty sięgają nawet 8% od ceny cennikowej, co w przypadku przykładowo cee’da kombi oznacza korzyść dla klienta na poziomie nawet 7 600 zł. Upust na Sorento sięga nawet 11 600 zł. Co bardzo istotne rabat łączy się z obecnie obowiązującymi promocjami. Program „ZIARNO” to także, a może przede wszystkim pomoc we wszystkich dziedzinach związanych z eksploatacją zakupionych samochodów. Atrakcyjne zniżki, sprawdzone rozwiązania, wygoda i oszczędność czasu - to najważniejsze korzyści dla klientów. Sieć dealerska do każdego sprzedanego samochodu oferuje dodatkowo PROGRAM SERWISOWY Silver czyli 5% rabatu na części.

Spółka PPU Port została powołana w 2003 r. przez Konferencję Episkopatu Polski, dzięki inicjatywie Ekonoma Episkopatu ks. Jana Droba. Głównym zadaniem firmy jest rozwijanie ogólnopolskiego systemu obsługi kościelnych osób prawnych, a także negocjowanie specjalnej, korzystnej oferty dla księży, zakonników, sióstr zakonnych i osób związanych z Kościołem katolickim w Polsce.

Lista grup zawodowych, które mogą liczyć na zniżki i rabaty u dealerów Kia nie obejmuje jedynie duchowieństwa i jest długa. Jesteś lekarzem? A może prawnikiem, nauczycielem akademickim, dziennikarzem, rolnikiem czy przedstawicielem innej grupy zawodowej? W czasie wizyty w salonie marki Kia warto pochwalić się swoją profesją gdyż koreański producent ma specjalną ofertę dla wybranych grup zawodowych dostępną we wszystkich autoryzowanych punktach dealerskich pod postacią niezwykle atrakcyjnych rabatów i warunków finansowania.