Media | Materiały dla prasy

Informacje prasowe

Data: 17.10.2014
Autor: Kia Motors Polska

Milion fanów Kocha Football!

Profil "Kocham Football" na portalu społecznościowym Facebook https://www.facebook.com/KochamFootball, który jest wyrazem zaangażowania sponsorskiego Kia Motors Polska w piłkę nożną, doczekał się miliona fanów!

Według raportu Fanpage Trends, przygotowanego przez firmę Sotrender, profil „Kocham Football” jest drugim co do wielkości fanpage'm w kategorii "Sport" w Polsce, a zdecydowanie największym traktującym o piłce nożnej. W rankingu tym wyprzedza go jedynie strona Ewy Chodakowskiej. „Kocham Football” zajmuje również czołowe miejsca w rankingach ilości interakcji oraz zaangażowania fanów. Z okazji zdobycia miliona fanów zorganizowany został konkurs, w którym do wygrania było sto koszulek dla prawdziwych miłośników piłki nożnej, a warunkiem zwycięstwa była znajomość legendarnych piłkarzy oraz szybkość w działaniu. W akcji tej wzięło udział ponad pięć tysięcy osób!.

„Kocham Football” zapewnia swoim fanom, obok konkursów, także mnóstwo innych atrakcji jak najświeższe newsy i plotki ze świata futbolu, piłkarskie filmiki, zdjęcia, memy oraz doniesienia z najciekawszych meczów. To jednak tylko część argumentów przemawiających za tym, by dołączyć do największej piłkarskiej społeczności w Polsce!