Media | Materiały dla prasy

Informacje prasowe

Data: 04.03.2013
Autor: Kia Motors Polska

Modele Edycji Limitowanej forpocztą sportowej Kii pro_cee’d GT

Intrygującym uświetnieniem planowanego w połowie roku rozpoczęcia sprzedaży nowej, sportowej Kii pro_cee’d GT jest oferta jej edycji limitowanej o unikalnych akcentach stylizacji nadwozia i wnętrza. Przewidziana w serii produkcyjnej zaledwie 500 egzemplarzy i dostępna wyłącznie na specjalne zamówienia od 1 kwietnia br. ‘Kia pro_cee’d GT 1st Edition’ stanowi atrakcyjny wariant nowej Kii pro_cee’d GT, której premiera światowa odbywa się na tegorocznym Salon International de l’Automobile w Genewie. 

‘Kia pro_cee’d GT 1st Edition’ występuje w jednym tylko białym, trójwarstwowym kolorze nadwozia Tri-coat White urozmaiconym czerwoną aplikacją poniżej przedniego wlotu powietrza. Do innych elementów specjalnego wyposażenia należą 18-calowe felgi z lekkiego stopu i ramionami w błyszczącej czerni, identycznie wykończone obudowy lusterek bocznych, nakładki progowe ze stali nierdzewnej i podświetlanym logo GT oraz kolejnym numerem seryjnym, czerwone oświetlenie wnęk na nogi oraz welurowe maty podłogowe jakości Premium z podwójnym obszyciem czerwonym.  Tak samo jak standardowa Kia pro_cee’d GT – „Pierwsza Edycja” napędzana jest 1,6-litrowym, turbodoładowanym silnikiem benzynowym GDI o mocy 204 KM i momencie 265 Nm. W parze z sześciostopniową skrzynią manualną modele gamy GT przyspieszają od 0 do 100 km/h w ciągu 7,7 sekundy i osiągają prędkość maksymalną 230 km/h.
Standardowe wyposażenie, dostępne także w topowych wersjach modelowych pro_cee’da obejmuje reflektory ksenonowe, automatyczną klimatyzację oraz panoramiczne okno dachowe.Cena nowej Kii pro_cee’d 1st Edition zostanie podana z odpowiednim wyprzedzeniem przed rozpoczęciem akceptacji zamówień.