III ogólnopolski zlot członków klubu KIA 4x4
dodano: 11.03.2009

W dniach 24-26 kwietnia 2009 odbędzie się trzeci już zlot członków klubu KIA 4x4. Miejscem spotkania miłośników off roadu będzie tym razem Karpacz. Firma Kia Motors Polska przygotowała dla swoich gości mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu. Ich założeniem będzie dostarczenie właścicielom i miłośnikom marki niezapomnianych wrażeń. Organizator przewiduje w tym roku obecność ponad 200 członków klubu wraz z rodzinami.

W trakcie zlotu klubowicze będą mieli okazję podziwiać przepiękne górskie widoki oraz sprawdzić swoje umiejętności w terenie. W czasie weekendowego zlotu nie tylko będzie można spędzić czas z rodziną, ale także wymienić doświadczenia z posiadaczami takich samych samochodów. Ważne jest też, że będzie z kim porozmawiać o konkretach: zapytać kolegów czy przedstawicieli firmy o praktyczne porady. 
W programie kwietniowego spotkania przewidziano jazdy w terenie, zabawy integracyjne oraz imprezę regionalną. Dodatkową atrakcją przygotowaną dla chętnych uczestników będzie wycieczka na Śnieżkę.

Klub miłośników samochodów KIA z napędem na cztery koła rozpoczął swoją działalność w 2007 roku. Obecnie liczy on już blisko 500 członków. Do klubu mógł i może się zapisać każdy posiadacz Sorento, Sportage'a czy Retony, niezależnie od rocznika auta, jego stanu czy wierności oryginałowi. Wystarczy wejść na stronę www.kia-4x4.pl, wypełnić formularz zgłoszeniowy a następnie przesłać go na adres 4x4@kia.com.pl. Każdy członek klubu otrzymuje imienną kartę członkowską, która upoważnia do zniżek na usługi serwisowe w autoryzowanych warsztatach KIA Motors Polska, zniżek na oryginalne części zamienne oraz do udziału w kolejnych zlotach.

Drugi zlot członków klubu KIA odbył się w kwietniu ubiegłego roku w okolicach Giżycka. Wzięło w nim udział ponad 180 osób oraz 60 samochodów KIA Sportage i Sorento a prawdziwą perełką była bardzo dobrze zachowana KIA/Asia Rocsta. Spotkania miłośników rodzinnego off-roadu są już w firmie Kia Motors Polska tradycją. „Jestem przekonany, że zloty członków klubu Kia 4x4 stały się sposobem na realizowanie wspólnej pasji, jaką jest aktywny wypoczynek i poznawanie walorów użytkowych samochodów z napędem 4x4.” - mówi Wojciech Szyszko, Dyrektor Zarządzający Kia Motors Polska.

Więcej informacji i dokładny program zlotu można znaleźć na stronie www.kia-4x4.pl, kontakt: 4x4@kia.com.pl.